W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Łosice i Łosickiego Domu Kultury serdecznie zapraszamy na Powitanie Wakacji 29 czerwca nad Zalewem miejskim. W programie koncerty szanty i kino plenerowe.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze