Dzisiaj 04-05-2013 o godzinie 17tej na placu przy Biedronce nastąpiło oficjalne otwarcie sezonu skuterowego. Organizatorem przedsięwzięcia, oraz fundatorem nagrody za najładniejszy skuter, był Paweł Magdziak. Młodzi ludzie zaprezentowali swoje sprzęty, a jury w składzie: Iza Szymaniuk, Ola Ługowska oraz Gabryś Zieliński zakwalifikowało do finału trzy maszyny. Po dokładnej prezentacji jury wyłoniło zwycięzcę, został nim Tomek Łożecki, drugie miejsce przyznano Krzyśkowi Gałeckiemu, natomiast trzecie przypadło w udziale Robertowi Sajna. Po ceremonii wręczenia nagród korowód skuterów ruszył do centrum miasta, gdzie spotkał się z miłym powitaniem wśród Łosiczan. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia:
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/05/zjazd-skuterow-8.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/05/zjazd-skuterow-7.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/05/zjazd-skuterow-6.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/05/zjazd-skuterow-5.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last][half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/05/zjazd-skuterow-4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/05/zjazd-skuterow-3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last][half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/05/zjazd-skuterow-2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/05/zjazd-skuterow-1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
Komentarze