Reklama

Rozkrzycz autyzm w kwietniu

03/04/2019 13:08

W imieniu OSW Łosice zapraszamy do udziału w akcji "Rozkrzycz autyzm w kwietniu". 5 kwietnia o godz. 9.00 z parkingu przy kościele Trójcy Świętej wyruszy niebieski korowód ulicami miasta. Marsz zakończy się na plaży przy zalewie miejskim, gdzie uczestnicy wypuszczą niebieskie balony na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości