Reklama

Rowerem przez Iran

31/03/2017 13:29

W imieniu organizatorów zapraszamy na kolejną odsłonę spotkań z Vito exTrEM, tym razem posłuchamy opowieści Anity Demianowicz. Spotkanie odbędzie w Łosickim Domu Kultury 7 kwietnia o godz. 18.00

W podróży zwykle jest tak, że nie wszystkie dni są emocjonujące, czasem jest ciekawiej, a czasem trochę mniej. W Iranie każdego dnia działy się niesamowite rzeczy: dobroć, życzliwość, jaka spotykała podróżników ze strony obcych ludzi, absurdalna ucieczka przed policją z koranicznego przedszkola, w którym zostali zamknięci na noc i wpychanie roweru na przełęcz na wysokości 2049 m n.p.m. Autorka opowie o różnych absurdach i przygodach, o tym jak żyje się w Iranie, jaka jest sytuacja irańskich kobiet i przede wszystkim postara się pokazać, że Iran nie jest wcale taki straszny, jak go malują. Anita Demianowicz - podróżniczka, reporterka i fotografka. Na co dzień współpracuje z magazynami podróżniczymi Poznaj Świat, Podróże, Rowertour. Prowadzi swoją stronę www.banita.travel.pl. Zwykle pół roku w roku jest w drodze. Podróżuje przede wszystkim sama, często na rowerze, najchętniej do Ameryki Środkowej. Objechała rowerem Polskę pokonując 3551 km. Organizuje unikalny festiwal podróżniczy TRAMPki- Spotkania Podróżujących Kobiet w Gdańsku. 19 września wyszła jej pierwsza książka „Końca świata nie było”.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości