W dniu 4 lipca 2014r. w Serpelicach policjanci łosickiej drogówki włączając się do organizowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz Komendę główną Policji kampanii profilaktyczno-edukacyjna „Rowerem bezpiecznie do celu” przeprowadzili spotkanie z dziećmi . Kampania miała na celu kształtowanie poprawnych zachowań na drodze wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego.
asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze