Reklama

Rowerem bezpiecznie do celu

08/07/2014 09:59

W dniu 4 lipca 2014r. w Serpelicach policjanci łosickiej drogówki włączając się do organizowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz Komendę główną Policji kampanii profilaktyczno-edukacyjna „Rowerem bezpiecznie do celu” przeprowadzili spotkanie z dziećmi . Kampania miała na celu kształtowanie poprawnych zachowań na drodze wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości