Reklama

Rondo im. Bohaterów Basenu Narodowego

19/10/2012 11:33
Powstała nowa społeczność na Facebook"u, Rondo Imienia Bohaterów Basenu Narodowego. Co wy o tym myślicie ? Chcielibyście aby nasze rondo w Łosicach tak właśnie się nazywało ? Zapraszamy na : http://www.facebook.com/RondoImieniaBohaterowBasenuNarodowego [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/rondo-bohaterów.jpg" width="600" height="500" linkstyle="pp"]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości