Powstała nowa społeczność na Facebook"u, Rondo Imienia Bohaterów Basenu Narodowego. Co wy o tym myślicie ? Chcielibyście aby nasze rondo w Łosicach tak właśnie się nazywało ?
Zapraszamy na : http://www.facebook.com/RondoImieniaBohaterowBasenuNarodowego
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/rondo-bohaterów.jpg" width="600" height="500" linkstyle="pp"]
Komentarze