Reklama

Rodzinne Plażowanie z GOK

16/08/2019 10:18

Świetnym pomysłem sarnackiego ośrodka kultury na wspólną zabawę i wypełnienie wakacyjnego czasu wolnego dzieciom i ich opiekunom było "Rodzinne Plażowanie z GOK".

Kolejna edycja wydarzenia zgromadziła zarówno najmłodszych mieszkańców gminy, jak i letników oraz dorosłych. Na serpelickiej plaży, tuż nad brzegiem Bugu pokaźna grupka plażowiczów bawiła się wyśmienicie. - Pogoda była dla nas życzliwa - mówi Magdalena Rudnik, dyrektorka GOK Sarnaki. - Bawiliśmy się wyśmienicie. Były zabawy dla dzieci, duże bańki mydlane, tańce i konkurs na najpiękniejszą budowlę z piasku. Cieszymy się, że tak chętnie dzieci wraz z rodzicami brały udział w naszych animacjach - dodaje dyrektorka.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157710344962717]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości