25 maja 2015 roku w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach odbyła się wielka uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Została ona przygotowana przez wszystkie przedszkolaki i ich wychowawczynie: p. Monikę Gmitruk i Stanisławę Hawryluk. Dzieci zaprezentowały Rodzicom wierszyki, piosenki i tańce specjalnie przygotowane na tą uroczystość. Przedszkolaki chciały w ten sposób podziękować swoim Rodzicom za troskę i miłość jaką są obdarzani na co dzień. Na zakończenie dzieci wręczyły serca pełne kwiatów swoim Rodzicom i zaprosiły na słodki poczęstunek który samodzielnie wykonały. To była piękna, pełna wzruszeń, uśmiechów i oklasków uroczystość. Tekst i foto: Monika Gmitruk i Stanisława Hawryluk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157653879327171]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze