Ponad 1 mln zł dotacji z budżetu państwa zostanie przeznaczonych na dodatkową inwestycję drogową. Pieniądze otrzyma powiat łosicki, który przebuduje prawie 900-metrowy odcinek ulicy Narutowicza w Łosicach. Mimo istnienia nowego parkingu za budynkiem starostwa, w godzinach pracy urzędów, na ulicy Narutowicza często brakuje miejsc parkingowych.
Dzięki planowanej inwestycji poprawi się również sytuacja parkingowa.[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/05/MG_2718.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/05/MG_2717.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
Komentarze