Krawężniki położyli, drogę utwardzili i na tym koniec jak na razie.
Mowa o ulicy Sportowej. Asfalt położony jest do końca działek, później zaczyna się utwardzona droga. Latem jest wszystko w porządku ale zimą bywa gorzej. Z tego co się zorientowaliśmy mieszkańcy chcieliby tam chociaż oświetlenie. Chodząc tamtędy np: do pracy jest tam strasznie ciemno, no ale władza jak na razie nie chce nic z tym zrobić. I ten mostek, czy wóz bojowy tamtędy przejedzie w razie potrzeby ? Co Wy o tym myślicie ?
fotosy : fotogsk
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/sportowa1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/sportowa2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/sportowa3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/sportowa4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/sportowa5.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
Komentarze