Reklama

Remoncik ul. Sportowej

22/11/2012 14:52
Krawężniki położyli, drogę utwardzili i na tym koniec jak na razie. Mowa o ulicy Sportowej. Asfalt położony jest do końca działek, później zaczyna się utwardzona droga. Latem jest wszystko w porządku ale zimą bywa gorzej. Z tego co się zorientowaliśmy mieszkańcy chcieliby tam chociaż oświetlenie. Chodząc tamtędy np: do pracy jest tam strasznie ciemno, no ale władza jak na razie nie chce nic z tym zrobić. I ten mostek, czy wóz bojowy tamtędy przejedzie w razie potrzeby ? Co Wy o tym myślicie ? fotosy : fotogsk [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/sportowa1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/sportowa2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/sportowa3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/sportowa4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/sportowa5.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half]              
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości