W imieniu Starostwa Powiatowego w Łosicach, Sekcji Nordic Walking PUKS 1 Łosice, Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łosickiej Uniwersytetu II Wieku zapraszamy na Rajd Pieszy i Nordic Walking "W poszukiwaniu Wiosny", który odbędzie się 25 marca.
Szczegóły na plakacie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze