Reklama

Przydomowe oczyszczalnie w gminie Olszanka

14/12/2012 20:23

W gminie Olszanka zakończyły się prace związane z budową przydomowych oczyszczalni ścieków. Wójt gminy Olszanka Jan Parol potwierdza, że zakończyła się już budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy i dodaje, że w tej chwili trwa zbieranie dokumentacji powykonawczej, którą gminie musi przedstawić wykonawca. – Podsumowujemy inwestycję i składamy wniosek o płatność do urzędu marszałkowskiego. Na terenie naszej gminy powstało 498 przydomowych oczyszczalni ścieków- mówi wójt J. Parol.Aktualnie ponad 60 % mieszkańców gminy Olszanka ma własne przydomowe oczyszczalnie ścieków. SK/Olszanka [Msz]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości