Przedszkolaki ze wszystkich grup zebrały się wspólnie, aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Wszyscy wspólnie odśpiewali hymn Polski. Dzieci zaprezentowały utwory o Polsce. Razem z Paniami śpiewały pieśni patriotyczne. Na sali było biało-czerwono.
tekst i foto: Lucyna Małaczek
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157676461464116]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze