Reklama

Przedszkolaki uczciły Narodowe Święto Niepodległości

14/11/2016 13:34

Przedszkolaki ze wszystkich grup zebrały się wspólnie, aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Wszyscy wspólnie odśpiewali hymn Polski. Dzieci zaprezentowały utwory o Polsce. Razem z Paniami śpiewały pieśni patriotyczne. Na sali było biało-czerwono.

tekst i foto: Lucyna Małaczek

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157676461464116]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości