Reklama

Przedstawienie p.t ,,Kopciuszek’’ w wykonaniu dzieci z klasy III b Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łosicach dla przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Łosicach

09/03/2015 09:16

5 marca w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach gościliśmy  dzieci ze świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łosicach. Byli absolwenci naszego przedszkola pod czujnym okiem  Pani Iwony Michaluk  wystawiły przedstawienie p.t. ,,Kopciuszek’’.

Dzieci przedszkolne w skupieniu  obserwowały starszych kolegów i koleżanki. Mali aktorzy z wielkim zaangażowaniem i przejęciem odtwarzali swoje role. Po zakończeniu przedstawienia  Pani Dyrektor Irena Klauzińska podziękowała małym aktorom za piękny występ i poczęstowała słodkimi łakociami, a wszystkie panie i dzieci nagrodziły artystów gromkimi brawami. Serdecznie dziękujemy Pani Iwonie Michaluk i dzieciom z kasy III b z piękne przedstawienie i zapraszamy częściej.

Reklama

TEKST: A. Oleksiuk FOTO: A. Oleksiuk

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157650844036858]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama