Reklama

„Przebudzenie mocy” w Łosickim Kinie Plenerowym

25/08/2016 11:58

W sobotę 27 sierpnia w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Ł osice zapraszamy na najnowszą część Gwiezdnych Wojen – „Przebudzenie mocy”.

Reżyser J.J. Abrams zabierze widzów w świat, w którym Kylo Ren i odrodzony z popiołów Imperium złowieszczy Najwyższy Porządek rosną w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wie­ści. Rey, pustynna zbieraczka zło­mu, oraz Finn, dezerter z oddziału szturmowców, łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą w poszukiwaniu ostatniej nadziei na przywrócenie pokoju w galaktyce.

Startujemy o 20:30 na Stadionie Miejskim w Łosicach!

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości