Reklama

Protest w Kózkach zawieszony

16/07/2015 11:39

Producenci owoców miękkich, protestujący na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Kózki zawiesili protest. Rezygnacja z protestu uzależniona jest jednak od wyniku rozmów z przedstawicielami rządu.

Wczoraj do protestujących przyjechał szef OPZZ Rolników Indywidualnych Sławomir Izdebski, który  zaapelował o przeniesienie protestów pod kancelarię premier Ewy Kopacz. Zdesperowani plantatorzy ruszyli więc do Warszawy. Protest w Kózkach został zawieszony do odwołania.

W przypadku braku jakiejkolwiek reakcji ze strony rządu producenci owoców miękkich znów  wrócą na blokadę w Kózkach. Sytuacja uzależniona jest od wyniku rozmów z resortem rolnictwa.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości