Reklama

Program Rewitalizacji dla Miasta i Gminy Łosice do 2023 roku - zgłoś uwagi

11/04/2017 14:08

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz opublikował na stronie Urzędu "Program Rewitalizacji dla Miasta i Gminy Łosice do 2023 roku". Tym samym zaprosił mieszkańców do zgłaszania wniosków, uwag i sugestii związanych z obszarem rewitalizacji. Zgłoszeń można dokonywać od 11 do 18 kwietnia w Urzędzie Miasta i Gminy w Łosicach, p. 39. 18 kwietnia odbędzie się spotkanie konsultacyjne, na które również zaproszeni są mieszkańcy.

!Program_Rewitalizacji_Losice

zał 2 obszar rewitalziacji

zał 2 wyniesienie centrum obszaru rewitalziacji

Reklama

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości