Reklama

Problem z workami na śmieci.

08/08/2013 08:35
Od wejścia w życie tzw. ustawy śmieciowej mieszkańcy Łosic nie dostali worków do segregacji śmieci. Powinna dostarczyć je firma odbierająca śmieci. W Łosicach zajmuje się tym spółka komunalna Kom-Gaz wspólnie z łosickim Związkiem Nieskażone Środowisko.  W momencie wejścia w życie ustawy śmieciowej zrobiło sie zamieszanie. 90 procent gmin w Polsce w swojej specyfikacji określiło, że firma odbierająca śmieci ma dostarczyć worki. Na rynku zrobił się zastój. Wcześniej, gdy zamawiano  worki od firmy z Wrocławia, otrzymywano je w ciągu 4 dni, a teraz trzeba czekać na worki do września. Nie dość , że  na worki trzeba czekać, to jeszcze o 30 procent wzrosła ich cena.

          źr.TS.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości