Reklama

Problem bezpańskich psów w Łosicach.

30/07/2013 18:26
Od wielu lat ciągnie się problem bezpańskich psów. Schroniska oraz czipowanie kosztują i dlatego rzadko są do nich wywożone ,a w konsekwencji tego biegają po ulicach Łosic i stwarzają zagrożenie dla okolicznych mieszkańców. Za niedopilnowanie psa grozi mandat. Niewiele osób się tym przejmuje. Ostatnio strażnicy miejscy znaleźli w Łosicach psa, który biegał z łańcuchem na szyi. Szybko udało się ustalić właściciela kundelka. Nie dalej jak dwa miesiące temu straż miejska otrzymała zgłoszenie, że na ul. Majora Zenona pies pogryzł dziecko. Właścicielką czworonoga była starsza kobieta. Pani dostała od straży miejskiej mandat. Za jakiś czas sytuacja się powtórzyła i ten sam pies, tym razem na ul. Bialskiej, ugryzł mieszkankę Chotycz. Znów straz wystawiła mandat w wysokości 200 zł. Niestety to nie poskutkowało i sprawa została skierowana do sądu.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości