Reklama

Prace na stadionie zostały wznowione

16/10/2012 14:43
Pamiętacie news z 23 września ? "Problemy przy budowie bieżni ". Prace zostały wznowione, planowany czas oddania inwestycji to koniec października 2012r. Na głównym odcinku bieżni powstanie 5 torów, a do okoła płyty boiskowej 3 tory. Ponadto wykańczany jest budynek MOSiR Łosice ( fotki będą mogli Państwo zobaczyć po wykończeniu). Na dole powstają trzy duże szatnie z oddzielnymi prysznicami: dla gości, dla naszych i dla sędziów. Na górze będzie świetlica, pokój dla sędziów, magazynki oraz ogólne pomieszczenie. Stary budynek MOSiRu ma być zmieniony na siłownię. Poniżej przedstawiamy Wam kilka fotek. info : fotogsk [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/41.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/31.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/13.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/22.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/51.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości