Pamiętacie news z 23 września ? "Problemy przy budowie bieżni ".
Prace zostały wznowione, planowany czas oddania inwestycji to koniec października 2012r. Na głównym odcinku bieżni powstanie 5 torów, a do okoła płyty boiskowej 3 tory. Ponadto wykańczany jest budynek MOSiR Łosice ( fotki będą mogli Państwo zobaczyć po wykończeniu). Na dole powstają trzy duże szatnie z oddzielnymi prysznicami: dla gości, dla naszych i dla sędziów. Na górze będzie świetlica, pokój dla sędziów, magazynki oraz ogólne pomieszczenie. Stary budynek MOSiRu ma być zmieniony na siłownię. Poniżej przedstawiamy Wam kilka fotek.
info : fotogsk
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/41.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/31.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/13.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/22.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last] [half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/51.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
Komentarze