Reklama

Praca wre - ciąg dalszy

04/10/2012 17:04
Jakiś czas temu pisaliśmy i pokazywaliśmy Wam fotki z remontu ulicy Kolejowej. Nowa nawierzchnia już położona, teraz zaczęły się prace nad malowaniem pasów oraz zostaje kładziony nowy asfalt na ulicy Staszica (dojazd do szpitala). Czekamy na oddanie już całkowicie nowej drogi ... [nggallery id=19]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości