Reklama

Pożegnanie zimy w Przedszkolu Nr 1 w Łosicach

16/03/2015 09:35

,,Wsiadaj zimo na sanki i uciekaj już. Zabierz śnieżne bałwanki i zabierz wiatr i mróz’’

12 marca dzieci 5-letnie  z grupy V ,,Skrzaty’’ pod czujnym okiem E. Wiśniewskiej wystawiły przedstawienie pt. ,,Pożegnanie zimy’’. Mali aktorzy w przepięknej scenerii i strojach z wielkim zapałem i zaangażowaniem  odtwarzali swoje role.  Należy również wspomnieć ,że pozostałe dzieci z grupy V tworzyły wspaniały chór, który  śpiewał piosenki. Dzieci przedszkolne  w skupieniu i ciszy obserwowały małych artystów. Na koniec przedstawienia publiczność nagrodziła  aktorów gromkimi brawami.

Reklama

W przedstawieniu wystąpiło ośmioro dzieci  czyli:

Dwóch Narratorów: Weronika Łęga i Michał Nitychoruk ; Wiewiórka: Patryk Szymaniuk; Bałwanek: Nikola Lesiuk; Zajączek: Filip Podolec Sarenki: Karolina Korcińska i Ola Wierzbicka; Pani Zima: Nikola Andrzejuk Chór: pozostałe dzieci z grupy V

Panie i dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Łosicach serdecznie dziękują małym aktorom za wspaniały występ.

Tekst : A.Oleksiuk Foto: A.Oleksiuk

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157650964081999]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama