Reklama

Pożegnanie przedszkolaków

01/07/2014 12:25
26 czerwca w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach odbyło się pożegnanie pięciolatków. Wszystkie dzieci z tej grupy dzielnie zniosły ostatni dzień pobytu w przedszkolu. Po raz ostatni recytowały wierszyki, śpiewały piosenki... W sposób bardzo wzruszający dzieci podziękowały swoim wychowawcom oraz wszystkim pracownikom przedszkola za opiekę podczas pobytu, czy to rocznego, czy kilkuletniego w przedszkolu. Dzieci z młodszej grupy pod czujnym okiem T. Norwy pożegnały pięciolatki i życzyły im wiele sukcesów na dalszej drodze edukacyjnej. Dzień pożegnania najstarszych przedszkolaków jest zawsze szczególny i pozostaje w sercu każdego z nas, bo wtedy zdajemy sobie sprawę, że spod naszych „skrzydeł” wychodzą dzieci, które zaczynają nowy etap w życiu. Jak mówią słowa wierszyka: „Pani patrzy na nas smutno, łzy ociera gdzieś w ukryciu. Bo to pierwszy wielki zakręt, w naszym nowym, małym życiu” Tekst i Foto: A.Oleksiuk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157645457894219]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości