Reklama

Pożegnanie policjantów

10/04/2017 08:55

We środę (05.04) kierownictwo i załoga łosickiej komendy pożegnali czterech kolegów odchodzących na zasłużoną emeryturę.

Uroczyste pożegnanie odbyło się w  komendzie. Asp. sztab. Bogdan Kasprowicz technik kryminalistyki, asp. sztab Adam Kamiński oficer dyżurny, asp. sztab. Gustaw Kurowski oficer dyżurny i asp. sztab. Zdzisław Łukasiuk kierownik Rewiru dzielnicowych, po wieloletniej służbie podjęli decyzję o przejściu na emeryturę.  Zostali pożegnani przez kierownictwo, policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Łosicach. Komendant insp. Dariusz Borkowski w przemówieniu podkreślił jak wielką stratą dla jednostki jest odejście czterech tak doświadczonych funkcjonariuszy, jednak każdemu z nich życzył sukcesów i spełnienia planów, na które nie mieli czasu pełniąc służbę. Emeryci otrzymali od załogi komendy pamiątkowe upominki. Życzymy im długiej i spokojnej emerytury.

asp. sztab. Tomasz Zozula

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości