Reklama

Pożar zboża

25/07/2012 13:40
W miejscowości Chotycze na polu nieopodal wieży nadawczej doszło do zapalenia zboża oraz słomy skoszonej przez kombajn. Łosiccy strażacy brali udział w akcji gaśniczej. Pożar ugaszono. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości