Reklama

Pożar śmieci na cmentarzu

21/10/2014 09:16

W dniu 16.10.2014 o godz. 7.07 PSK przyjęło zgłoszenie o pożarze  śmieci na cmentarzu w miejscowości Łosice. Do działań zadysponowano jeden zastęp straży pożarnej.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia  zastępu straży pożarnej stwierdzono, że pali się kontener na śmieci wypełniony w większości liśćmi. Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci, następnie przy pomocy wideł śmieci przerzucono i ponownie przelano wodą.

Straty oszacowano na kwotę ok. 1 tysiąca złotych- częściowemu opaleniu uległ metalowy kontener na śmieci.

Reklama

Informację sporządził:  Dyżurny  PSK sekc. Paweł Jaszczuk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama