24.11.2012 przy krajowej 19 w miejscowości Ostromęczyn, około godziny 19 doszło do pożaru stodoły. Podsyłamy Wam kilka zdjęć. fotosy : fotogsk [half] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/pozar1.jpg width= 300 height= 300 linkstyle= pp ] [/half] [half_last] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/pozar2.jpg width= 300 height= 300 linkstyle= pp ] [/half_last] [half] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/pozar3.jpg width= 300 height= 300 linkstyle= pp ] [/half] [half_last] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/pozar4.jpg width= 300 height= 300 linkstyle= pp ] [/half_last] [half] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/pozar5.jpg width= 300 height= 300 linkstyle= pp ] [/half]
Komentarze