Reklama

Pożar kombajnu zbożowego

28/07/2014 09:30

W dniu 24.07.2014 r. o godz.18:55 w miejscowości Nowe Szpaki gm. Stara Kornica zapalił się kombajn zbożowy. W wyniku pożaru spaliła się komora silnikowa kombajnu. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na sumę ok. 10 tys. zł. W działaniach brało udział 5 zastępów straży pożarnej.

 Informację sporządził:  Dyżurny  PSK mł. ogn. Marcin Hawryluk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości