Reklama

Pożar budynku gospodarczego

19/10/2015 10:11

W zeszłym tygodniu straż interweniowała w następującym zdarzeniu:

W dniu 15/10/2015 r. o godz. 1 07 SKKP przyjęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Łosice. Do pożaru zostały zadysponowane dwa zastępy SP. Po przybyciu na miejsce pożaru zabezpieczono miejsce zdarzenia, ratownicy ubrani w aparaty ODO weszli do budynku podając jeden prąd wody w natarciu. Rozebrano część stropu w celu ugaszenia pojedynczych źródeł ognia oraz przewietrzono budynek. W działaniach wykorzystano kamerę termowizyjną.

Reklama

Straty oszacowano na kwotę ok. 5 tys. zł., natomiast uratowane mienie na kwotę ok. 300 tys. zł.

 

                                                                                                Informację sporządził:

                                                                                                 Dyżurny SKKP

                                                                                        mł. ogn. Marcin Hawryluk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości