Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Kino Konesera w siedleckim Kinie Helios. Tym razem 20 lutego obejrzymy film pt. Powrót Bena. Na naszym Facebookowym profilu mamy dla naszych podwójne zaproszenie na seans.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze