Reklama

Powiatowo – gminne ćwiczenia obronne

15/10/2014 15:11

Informujemy, że w dn. 16-17 października na terenie miasta Łosice odbędą się  powiatowo – gminne ćwiczenia obronne. Celem ćwiczeń jest osiąganie wyższych stanów gotowości obronnej oraz realizacja przedsięwzięć wynikających z planów  operacyjnych funkcjonowania powiatu i gmin w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa i wojny oraz w czasie wystąpienia sytuacji kryzysowej na terenie powiatu łosickiego.

W związku z akcją przewidujemy utrudnienia zarówno w ruchu drogowym, jak i w możliwości dostępności do wszystkich urzędów objętych programem ćwiczeń. Przedstawiamy Państwu szczegółowy plan manewrów i proponujemy zaplanowanie wizyt w poszczególnych jednostkach w sposób, który będzie dla Państwa najbardziej wygodny i nie będzie kolidował z harmonogramem ćwiczeń.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama