
Wczoraj w Łosicach policjanci z Siedlec wspólnie z miejscowymi funkcjonariuszami prowadzili działania wymierzone w handlarzy narkotyków. W czasie ich prowadzenia, przed jednym z marketów, chcieli zatrzymać do kontroli forda. Auto nie zatrzymało się, a kierujący nim mężczyzna potrącił interweniujących trzech policjantów. Policjanci użyli broni. Samochód odjechał w kierunku Siedlec.

Jeden z potrąconych policjantów, z poważnym urazem nogi, przebywa w szpitalu, gdzie czeka go operacja. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Siedlcach.
ZP KWP
Źródło: KWPTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze