Reklama

Potrącenie pieszego na krajowej 19-tce

22/12/2014 10:08

20 grudnia o godz. 1940 dyżurny SKKP przyjął zgłoszenie o potrąceniu pieszego na drodze krajowej nr.19 w okolicach miejscowości Rzewuszki gmina Sarnaki.

W dniu 20.12.2014 o godz. 1940 dyżurny SKKP przyjął zgłoszenie o potrąceniu pieszego na drodze krajowej nr.19 w okolicach miejscowości Rzewuszki gmina Sarnaki. Działania Straży polegały na wsparciu Policji w organizacji objazdów  oraz kierowaniu ruchem drogowym.

Informację sporządził: Dyżurny  Operacyjny Powiatu ogn. Romuald Jóźwiaczuk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama