Reklama

Posterunek Energetyczny w Sarnakach na ostatniej prostej

07/01/2013 14:04

Wraz z nowym rokiem zmienił się status PE w Sarnakach. Firma PGE Lublin zarządzająca placówką, realizując program oszczędnościowy połączyła go z łosickim oddziałem. Na razie tylko na papierze, bo łosicki posterunek w chwili obecnej nie dysponuje zapleczem socjalnym gwarantującym przyjęcie sarnackich elektryków i nie wiadomo kiedy to nastąpi. Nie mniej oznacza to, że w przyszłości mieszkańcy gminy Sarnaki, oraz częściowo Platerów i Kornica będą musieli dłużej oczekiwać na rozwiązywanie problemów z elektrycznością.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości