Reklama

Pościg za złodziejami cebuli

08/09/2015 15:29

W sobotni wieczór w pobliskich Halasach rozegrał się niecodzienny pościg policyjny za złodziejami. Niby nie ma nic dziwnego w policyjnych pościgach, ale łup złodziei był dość niespotykany. Jak podaje "Dziennik Wschodni" trzech mieszkańców gminy Olszanka-  dwóch 26-latków i 50-latek ukradli z pola około 300kg cebuli.

Zawiadomieni o przestępczym procederze funkcjonariusze policji z Międzyrzeca Podlaskiego ruszyli w pościg. Złodzieje uciekali w stronę Łosic, więc policjanci powiadomili kolegów z łosickiej Komendy Policji i poprosili o wsparcie. Sprawcy kradzieży zostali zatrzymani już na terenie naszego powiatu.

Reklama

Jak podaje Dziennik Wschodni mężczyźni mają już postawione zarzuty dotyczące kradzieży wartych 600 zł warzyw. Wszyscy złodzieje przyznali się do winy. Chcą dobrowolnie poddać się karze.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości