Reklama

POMÓŻ BOCIANOM !!!

06/04/2013 10:53
Wczoraj do naszego miasta przyleciały bociany.Wielka szkoda ,że razem z nimi nie nadeszła wiosna. Biedne , zmarznięte i głodne boćki przebywają na łące pomiędzy ul. Konopnickiej a Zdrową. Są dokarmiane przez mieszkańców i Straż Miejską ale wszystkich prosimy o pomoc dla tych pięknych ptaków. Każda pomoc się liczy. Prosimy o pomoc !

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości