Reklama

Policjanci w przedszkolu

05/10/2015 12:36

29 września w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach odbyło się spotkanie z policjantem. Ku zdziwieniu dzieci i personelu na dużej sali pojawił się dostojny pan policjant z uroczą panią policjantką.

Dzieci uzyskały pouczenia, jak być bezpiecznym pieszym i uczestnikiem ruchu drogowego, jak zachować się podczas spotkania z nieznajomy. Największą atrakcją był pokaz akcesoriów, jakich policjanci używają w swojej pracy, min. radar, latarka, ,,lizak”, alkomat, kajdanki, „kolczatka”. Dzieci miały okazję obejrzeć strój policjanta i policyjny samochód. Najważniejsze w tym spotkaniu było to, iż dzieci uwierzyły, że policjanci nie są kimś strasznym lecz tym, kto pomaga i udziela dobrych rad.

Na zakończenie goście otrzymali gromkie brawa, pamiątkowy dyplom i zaproszenie w przyszłym roku.

Reklama

Zredagowała: Marzanna Bujalska

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości