Dzieci, Pani Dyrektor i Rada Pedagogiczna z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Łosicach serdecznie dziękują tym wszystkim, którzy głosowali na naszą pracę konkursową pt.,,Rybka’’
Komentarze