Reklama

Podaruj innym cząstkę siebie.

05/09/2012 13:08
Jutro w godzinach od 9.00 do 13.00 przy Łosickim Domu Kultury zostanie podstawiony ambulans do poboru krwi. Zapraszamy wszystkich  chętnych, którzy bezinteresownie chcą nieść pomoc innym. Podarujmy innym cząstkę siebie!!!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości