Jutro w godzinach od 9.00 do 13.00 przy Łosickim Domu Kultury zostanie podstawiony ambulans do poboru krwi. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy bezinteresownie chcą nieść pomoc innym. Podarujmy innym cząstkę siebie!!!
Komentarze