Do 18 grudnia trwa akcja zbierania zabawek, gier, książek i przyborów do pisania i malowania dla dzieci z oddziału Onkologii w Warszawie. Akcję organizuje Sławomir Wasiluk. Osoby zainteresowane pomocą maluchom proszone są o przynoszenie wymienionych rzeczy do Łosickiego Centrum Informacji, lub Łosickiego Domu Kultury.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze