Reklama

PLPR - nowy sezon

08/09/2014 12:00

Organizatorzy Powiatowej Ligi Piłki Ręcznej w Łosicach  zapraszają serdecznie wszystkich sympatyków Szczypiorniaka do udziału w rekreacyjnym graniu w piłkę. Treningi i pierwsze spotkania ruszają już  10 września o godzinie 19:30 w  ZS Nr 1 w Łosicach -sala gimnastyczna.

Organizatorzy mają na celu popularyzację tej dyscypliny sportu. Zapraszając mówią: "Spróbujmy razem pobawić się w tą pasjonującą grę,  i znów stwórzmy modę na Szczypiorniaka w Łosicach." My również przyłączamy się do zaproszenia i mamy nadzieję, że już w najbliższą środę będziemy mogli zobaczyć na parkiecie wielu zapaleńców piłki ręcznej.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości