3 lipca w Platerowie obchodzono Dzień Platerowa. Tradycyjnie uroczystości rozpoczęto na sportowo, a później zebrani mieszkańcy i goście wspólnie bawili się przy części artystycznej, gdzie każdy mógł znaleźć dla siebie coś atrakcyjnego. Były występy dzieci i młodzieży, było coś na ludową nutę a gwoździem programu były zespoły nurtu muzyki Disco-Polo. Jak co roku Platerów pokazał jak można fajnie się bawić. Brawa dla Organizatorów i wszystkich uczestników imprezy!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy i do zobaczenia za rok.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157667843042414]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze