Reklama

Platerów pożegnał wakacje

30/08/2017 11:45

Pożegnanie Wakacji w Platerowie to rodzinna impreza zorganizowana przez prężnie działające Wschodnie Stowarzyszenie Rozwoju oraz Gminny Ośrodek Kultury w Platerowie.

Pożegnanie Wakacji rozpoczęło się meczem piłki nożnej DOROŚLI kontra DZIECI, który zakończył się remisem 5-5. W rzutach karnych lepsze okazały się dzieci, ostatecznie wygrywając zaciętą rywalizację. Po meczu odbyła się Olimpiada Rodzinna, ognisko oraz KINO PLENEROWE. Dodatkowymi atrakcjami była przejażdżka motorówką oraz dmuchańce ze zjeżdżalnią Bounce4Party.

Reklama

Podczas Pożegnania odbyło się także przekazanie nagrody - czeku na 1000 zł, przez Natalię Rak - reprezentującą młodzież z łosickiego L.O, która wspólnie z osobami z WSR wygrała konkurs "Młodzież i filantropia".

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157688322965075]

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości