22 sierpnia spotkaliśmy się również na Pożegnaniu Wakacji w Platerowie. W programie znalazły się występy artystyczne, zmagania sportowe oraz zabawa z zespołami Disco-Polo.
– Wydarzenie rozpoczęliśmy częścią sportową na stadionie, zaś od godziny 17:00, bawiliśmy się na części artystycznej. Gwiazdą wydarzenia był zespół MEJK- relacjonuje dyrektor GOK Platerów, Karol Juszyński.
Mieszkańcy Platerowa również mogli skorzystać z możliwości szczepienia i badań profilaktycznych.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157719736902424]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze