Reklama

Platerów pożegnał wakacje

27/08/2021 12:25

22 sierpnia spotkaliśmy się również  na Pożegnaniu Wakacji w Platerowie. W programie znalazły się występy artystyczne, zmagania sportowe oraz zabawa z zespołami Disco-Polo.

– Wydarzenie rozpoczęliśmy częścią sportową na stadionie, zaś od godziny 17:00, bawiliśmy się na części artystycznej. Gwiazdą wydarzenia był zespół MEJK- relacjonuje dyrektor GOK Platerów, Karol Juszyński.

Mieszkańcy Platerowa również mogli skorzystać z możliwości szczepienia i badań profilaktycznych.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157719736902424]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości