Reklama

Planują lekcje akademickie w liceum

23/03/2022 11:02
22 marca 2022 roku, dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk, prof. uczelni - prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą i Wiktor Boruta - dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach podpisali umowę o współpracy naukowo-dydaktycznej tworząc nowe możliwości rozwoju dla uczniów miejscowego liceum.  Umowa zawiera organizację lekcji akademickich, warsztatów, seminariów oraz konferencji naukowych dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach. - Współpraca obu placówek z pewnością korzystnie wpłynie na młodzież, która potrzebuje ciekawych i nowatorskich projektów edukacyjnych. - mówi dyrektor Wiktor Boruta. Fot. ILO/Facebook

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości