22 marca 2022 roku, dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk, prof. uczelni - prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą i Wiktor Boruta - dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach podpisali umowę o współpracy naukowo-dydaktycznej tworząc nowe możliwości rozwoju dla uczniów miejscowego liceum. Umowa zawiera organizację lekcji akademickich, warsztatów, seminariów oraz konferencji naukowych dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach. - Współpraca obu placówek z pewnością korzystnie wpłynie na młodzież, która potrzebuje ciekawych i nowatorskich projektów edukacyjnych. - mówi dyrektor Wiktor Boruta. Fot. ILO/Facebook
Komentarze