Po raz szósty Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera organizuje piknik integracyjny pod hasłem "Sobótkowe Spotkania". Piknik ma na celu integrację pensjonariuszy DPS w Ptaszkach z filią w Kukawkach z pensjonariuszami innych domów pomocy, integrację ze społeczności lokalnej, a także uświadomienie powagi choroby Alzheimera i innych chorób otępiennych. Spotkania te uczą jak pomagać chorym i ich opiekunom.
Serdecznie wszystkich zapraszamy na Sobótkowe Spotkanie 21 czerwca w Kukawkach gm. Przesmyki, gwarantujemy dobrą zabawę, której szczegółowy program przedstawiamy poniżej
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze