Reklama

Piknik integracyjny "Sobótkowe Spotkania"

05/06/2015 12:34

Po raz szósty Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera organizuje piknik integracyjny pod hasłem "Sobótkowe Spotkania". Piknik ma na celu integrację pensjonariuszy DPS w Ptaszkach z filią w Kukawkach z pensjonariuszami innych domów pomocy, integrację ze społeczności lokalnej, a także uświadomienie powagi choroby Alzheimera i innych chorób otępiennych. Spotkania te uczą jak pomagać chorym i ich opiekunom.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na Sobótkowe Spotkanie 21 czerwca w Kukawkach gm. Przesmyki, gwarantujemy dobrą zabawę, której szczegółowy program przedstawiamy poniżej

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości