Reklama

Pijany ukradł dwa litry wódki i uciekał na rowerze

19/03/2021 15:06

Pijany 27-latek dokonał w Starej Kornicy zuchwałej kradzieży dwóch litrów wódki. Następnie próbował uciec rowerem, a chwilę później wpadł w ręce policjantów. Teraz odpowie za kradzież i kierowanie w stanie nietreściwości. 

- 17 marca, wczesnym popołudniem dzielnicowi zostali wezwani do marketu w Starej Kornicy, w którym doszło do kradzieży. Sprawca wszedł do sklepu, udał się wprost na stoisko alkoholowe, ukradł dwie litrowe butelki wódki i schował je w rękawach. Mimo, że pracownice próbowały zatrzymać mężczyznę, to jednak wsiadł na rower i rzucił się do ucieczki - informuje mł. asp. Nina Zaniewicz, oficer prasowa KPP w Łosicach. - Dzielnicowi natychmiast ruszyli w pościg za złodziejem i w ciągu kilku minut złapali i obezwładnili 27-latka. Jak się okazało był pijany, badanie wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie nie tylko za kradzież, ale i za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości - dodaje policjantka.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości