Reklama

Pierwszy zgon osoby z terenu powiatu, chorej na COVID-19.

15/04/2020 12:37

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łosicach poinformował o pierwszym zgonie osoby z terenu powiatu, chorej na COVID-19.

Zmarła osoba, to kobieta która była hospitalizowana z powodu COVID-19 od 30 marca 2020 r.  w Szpitalu Zakaźnym w Siedlcach - informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łosicach. Według podanego komunikatu na terenie powiatu objętych kwarantanną jest obecnie 50 osób, a nadzorem epidemiologicznym objęto 33 osoby.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości