Reklama

Pierwszy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Zarządu Klubu PUKS "JEDYNKA" Łosice

13/06/2017 11:12

W dniu 9 czerwca 2017 roku na boisku "Orlik" przy Zespole Szkół Nr 1 w Łosicach odbył się Pierwszy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Zarządu Klubu PUKS "JEDYNKA" Łosice dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej. Organizatorem turnieju był Powiatowy Uczniowski Klub Sportowy "JEDYNKA" Łosice oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łosicach.  W turnieju wystąpiły zespoły PUKS "JEDYNKA" Łosice (dwa zespoły); SP Huszlew oraz SP Kornica.

Najmłodsi adepci piłki nożnej dzielnie walczyli do samego końca i podobnie jak tydzień temu, gdy rywalizowali ich starsi koledzy o zwycięstwie zadecydował dopiero ostatni mecz. Turniej wygrał zespół SP Kornica, drugie miejsce zajął zespół JEDYNKA Łosice (Zespół B), trzecie SP Huszlew, a czwarte JEDYNKA Łosice (Zespół A). Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodnikom, którzy szczególnie się wyróżnili wręczono  statuetki oraz medale. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dominik Skulimowski - SP Kornica; najlepszym  bramkarzem został Łukasz Skolimowski - SP Huszlew; a najlepszym strzelcem został Bartosz Chmielewski-JEDYNKA Łosice zespół B.

Reklama

Zarząd Klubu PUKS „JEDYNKA” Łosice serdecznie dziękuje Rodzicom i Sponsorom za wsparcie oraz Urzędowi Miasta i Gminy Łosice za współfinansowanie uczestnictwa w rywalizacji sportowej. Jednocześnie życzy dalszych sukcesów zawodnikom i trenerom oraz zachęca do wspólnej rywalizacji w podobnych turniejach.

 [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157681998476674]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości