Reklama

Pierwszy seans Kina Plenerowego

01/07/2016 11:45

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Łosice zapraszamy na Kino Plenerowe. Głosami internautów wybrano na pierwszą projekcje film pt. TED. Seans odbędzie się 1 lipca w Parku im. Króla Jagiellończyka o godz. 21.00.

Wstęp wolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości