W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Łosice zapraszamy na Kino Plenerowe. Głosami internautów wybrano na pierwszą projekcje film pt. TED. Seans odbędzie się 1 lipca w Parku im. Króla Jagiellończyka o godz. 21.00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze